Turniej o Miedziową Rudę już jutro!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM, SZKOŁY

Przed nami wielkie sportowe emocje! Już jutro w hali SP nr 14 w Lubinie rozegramy kolejną edycję Turnieju o Miedziową Rudę. W zmaganiach weźmie udział 6 dolnośląskich drużyn w kategorii Młodzik. Jesteśmy przekonani, że emocji i sportowego ducha nie zabraknie!

Turniej rozpocznie się w sobotę 29 maja o godzinie 11:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie, przy ul. Norwida 10. Weźmie w nim udział 6 ekip: UKS Koral Wrocław, Gwardia Wrocław, TS Volley Jelcz-Laskowice, TS Chełmiec Wałbrzych, BTS Bolesławiec i nasi młodzicy z Cuprum Lubin. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze zostaną rozegrane w systemie każdy z każdym (mecze potrwają tylko 2 sety). Ekipy z trzecich miejsc zmierzą się w spotkaniu o 5. pozycję (tym razem do dwóch wygranych setów), natomiast pozostałe zespoły pozostaną w walce o zwycięstwo.

Grupa A

  1. Cuprum Lubin
  2. TS Chełmiec Wałbrzych
  3. BTS Bolesławiec

Grupa B

  1. Gwardia Wrocław
  2. UKS Koral Wrocław
  3. TS Volley Jelcz-Laskowice

Zespoły z miejsc 1-2 w półfinałach zmierzą się krzyżowo (do dwóch wygranych partii). Zwycięzcy zagrają w finale, natomiast przegrani z par powalczą o najniższy stopień podium.

Półfinały:

1A – 2B

1B – 2A

Mecz  o 3. miejsce:

przegrani półfinałów

Finał:

zwycięzcy półfinałów

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania swoich drużyn na żywo!