We Wrześni mecz numer trzy

AKTUALNOŚCI

– Musimy wyłączyć Marcina Iglewskiego i powinno być dobrze – mówi przed sobotnim meczem we Wrześni trener naszej drużyny Paweł Szabelski.

Po dwóch spotkaniach w Lubinie w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzimy 2:0. Kluczem do wygranej w trzecim meczu powinno być wyeliminowanie największego atutu w grze Krispolu, czyli znakomicie atakującego Marcina Iglewskiego. – Jeśli on świadczy o 60 procentach wartości w ataku tego zespołu, to jeśli już jesteśmy przy procentach to trzeba go tak stłamsić, żeby te wartości w ataku miał poniżej 40 procent. W obu meczach w naszej hali nam się to udało dlatego wyniki były dla nas korzystne – mówi trener.

Mecze w Lubinie wygraliśmy przy wspaniałym dopingu publiczności. Cuprum Mundo może liczyć na wsparcie swoich fanów również w hali Krispolu. – Nie tylko my w klubie i fani w Lubinie, ale cały Dolny Śląsk marzy o tym, aby tu był PLS. Widać, że jest atmosfera dla siatkówki. Jesteśmy bardzo blisko. Kolokwialnie mówiąc, my teraz prowadzimy nie 2:0 w meczach, tylko 2:0 w setach. Każdy kolejny mecz będzie ważniejszy i będzie stawiał przeciwnika pod ścianą. Będzie głównie decydował o tym, czy awansujemy do kolejnej rundy. Walczmy małymi krokami, a dotrzemy do celu – zakończył P. Szabelski.

Przypomnijmy, sobotni mecz we Wrześni o godzinie 18.00. Wyjazd kibiców na ten pojedynek o godzinie 14.00 z parkingu Lidla przy ul. Budowniczych LGOM. Koszt 20zł. Wszyscy chętni mogą się zgłaszać do Klubu Kibica pod numerami telefonów: 663 713 793 oraz 695 542 912.