Witamy w Lubinie Damiana Czetowicza!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Miejsce na rozegraniu uzupełnia 23-letni Damian Czetowicz, który będzie wsparciem dla Kajetana Kubickiego. Witamy w Lubinie.

Czetowicz to młody rozgrywający, który przychodzi do nas z pierwszoligowego klubu BAS Białystok. Wcześniej grał m.in. w klubach z Jaworzna czy Bielska-Białej. – Damian, mimo młodego wieku, zebrał już sporo doświadczenia na siatkarskich boiskach. Jest wysoki jak na rozgrywającego, przez co stanowi solidne wsparcie w bloku. Jego obecność w drużynie z pewnością spowoduje, że Kajetan Kubicki będzie bardziej zmotywowany do tego, by w każdym meczu potwierdzać swoją jakość – ocenia Tomasz Tycel, prezes klubu. Rozgrywający dodatkowo jest leworęczny, co stanowi jego niewątpliwy atut. 

Dla 23-letniego zawodnika będzie to debiut na parkietach PlusLigi. – Podchodzę do tego z czystą głową i pozytywnym nastawieniem. Wiem doskonale, w jakim momencie sezonu dołączam do drużyny, więc najważniejsze, aby teraz jak najszybciej zaaklimatyzować się w zespole i zgrać z chłopakami – mówi Damian Czetowicz Będzie to dla mnie spore wyzwanie, ale i szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w tak elitarnych rozgrywkach jak PlusLiga. Nie mogę się doczekać! Sportowo postaram się zrobić co w mojej mocy, by miedziowi kibice mogli być zadowoleni. Do zobaczenia w hali!  

Damian Czetowicz będzie występował w naszym zespole z numerem 8 na koszulce. 

Witamy wśród Miedziowych, Damian! 

____________________

Damian Czetowicz

Data urodzenia: 26 lutego 2000

Pozycja: rozgrywający

Wzrost: 195 cm

Zasięg w ataku: 349 cm

Poprzedni klub: BAS Białystok