Wojciech Ferens kontynuuje swój trzyletni kontrakt

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Znamy już nazwiska trzech zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą bronić miedziowych barw. Dla naszych kibiców nie powinno być zaskoczeniem, że w tym gronie znajdzie się także kapitan Wojciech Ferens, którego trzyletni kontrakt wciąż obowiązuje. 

Przyjmujący dołączył do naszego klubu przed dwoma laty i zaprezentował się z najlepszej możliwej strony. Jego stabilność w przyjęciu i moc w ataku niejednokrotnie przechylały szalę zwycięstwa na naszą stronę, natomiast umiejętność kierowania zespołem i motywowania go sprawiła, że dorobił się miana kapitana drużyny. Jesteśmy pewni, że w nowym sezonie 2022/2023 Wojtek nadal będzie mocnym punktem miedziowego zespołu.

Ferens wywalczył łącznie 321 punktów w 26 meczach zakończonego sezonu 2021/2022, co daje mu trzecią pozycję w rankingu najlepiej punktujących Miedziowych. Dwukrotnie został uznany za najbardziej wartościowego zawodnika spotkania (w domowym meczu z GKS-em Katowice oraz wyjazdowym z PSG Stalą Nysa). Zaserwował 28 asów i postawił 22 punktowe bloki.

Bardzo się cieszymy, że Wojtek kontynuuje miedziową przygodę!

________________________________________

Wojciech Ferens

Data urodzenia: 5 kwietnia 1991

Pozycja: przyjmujący

Wzrost: 194 cm

Zasięg w ataku:  358 cm

Poprzedni sezon: Cuprum Lubin