Wojciech Ferens wciąż Miedziowy!

AKTUALNOŚCI

Znamy nazwiska pięciu zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować miedziowe barwy. Do tego grona dołącza przyjmujący, który jest doskonale znany lubińskim kibicom, bo spędził w naszym klubie trzy ostatnie lata. W Cuprum Lubin zostaje Wojciech Ferens!

Przed dwoma laty po świetnym sezonie w naszej drużynie Wojciech Ferens podpisał trzyletni kontrakt z naszym klubem. Nie będzie to więc zaskoczenie, że także w przyszłym sezonie zobaczymy Ferensa na parkiecie w Lubinie. Przez ostatnie dwa lata przyjmujący pełnił funkcję kapitana zespołu. W naszych barwach Ferens rozegrał 78 spotkań, w tym 288 setów. Liczba punktów, które zdobył w tym czasie, wynosi 868. Jesteśmy pewni, że w zbliżającym się sezonie uda mu się przekroczyć barierę 1000 „miedziowych” punktów!

Nasza drużyna na przyszły sezon powoli zaczyna nabierać kształtu. Wiadomo, że w klubie zostają Paweł Pietraszko, Alexander Berger, Adam Lorenc, Kajetan Kubicki, Wojciech Ferens oraz trenerzy Paweł Rusek i Tomasz Kowalski. Kilka dni temu powitaliśmy także Brazylijczyka Danilo Gelinskiego, który pokieruje rozegraniem naszej drużyny. 

_______________________

Wojciech Ferens 

Data urodzenia: 5 kwietnia 1991 

Pozycja: przyjmujący 

Wzrost: 194 cm 

Zasięg w ataku: 358 cm 

Zasięg w bloku: 320 cm 

Poprzedni sezon: Cuprum Lubin