ZAKSA Kędzierzyn-Koźle czy Indykpol AZS Olsztyn? Bilety już w środę!

AKTUALNOŚCI

Już jutro o 18:00 w hali w Kędzierzynie-Koźlu rozegrany zostanie mecz pomiędzy lokalną ZAKSĄ a Indykpolem AZSem Olsztyn. To spotkanie przesądzi o tym, z kim w kolejnej, trzeciej już rundzie fazy play-off zmierzą się zawodnicy Cuprum Lubin.

Naszym przeciwnikiem bowiem będzie zwycięzca z tej pary. Póki co, bliżej wygranej jest Indykpol AZS Olsztyn, który podczas pierwszego spotkania zanotował zwycięstwo 3:2. Niemniej jednak, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie tym razem miała przewagę własnego parkietu. Zapowiada się więc ciekawa walka o pozostanie w rywalizacji o miejsca 5-8.

Sami z niecierpliwością czekamy na wynik tego spotkania. Po jego zakończeniu bowiem rozstrzygnie się również to, kiedy zagramy kolejne spotkanie. Bilety na następny mecz Cuprum Lubin zaczniemy sprzedawać już w środę 18. marca! Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i fan page’a na Facebooku! :)

Termin kolejnego meczu jest uzależniony od przeciwnika i tak:
– jesli naszym przeciwnikiem bedzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to mecz rozegramy w piatek 20. marca o godz. 18:00,
– jesli natomiast rywalem „miedziowych” bedzie Indykpol AZS Olsztyn to mecz odbędzie sie w niedziele 22. marca o godz. 17:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców :)