Zapraszamy na inaugurację PlusLigi!

AKTUALNOŚCI

Liga coraz bliżej! Już tylko kilka dni pozostało do spotkania, jakie rozegramy w ramach pierwszej kolejki nowego sezonu PlusLigi. W poniedziałek 4 października o godzinie 20:30 podejmiemy PGE Skrę Bełchatów. Bilety na to wydarzenie do nabycia w internecie lub w kasach hali RCS.

W tym roku liga rusza równo z początkiem października. Sezon 2021/2022 zainauguruje mecz beniaminka LUK Politechniki Lublin z aktualnym mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem. Na nasze spotkanie kibice będą musieli poczekać do poniedziałku, ale zapewniamy, że emocji nie zabraknie, bo starcia z bełchatowską drużyną zawsze wywołują sporo emocji.

Rok temu rozpoczynaliśmy PlusLigę 12 września, ale również od spotkania z PGE Skrą na własnym parkiecie hali widowiskowo-sportowej RCS w Lubinie. Był to bardzo zacięty mecz i mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej, a na boisku obejrzymy prawdziwe widowisko.

Inauguracja PlusLigi w Lubinie odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 4 października o godzinie 20:30. Zapraszamy wszystkich kibiców do hali RCS, by kibicować naszej miedziowej drużynie na żywo! Bilety dostępne TUTAJ oraz w kasie hali. Do zobaczenia!

Transmisja telewizyjna na kanale Polsatu Sport.

1. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – PGE SKRA Bełchatów

Poniedziałek (4.10), godz. 20:30, HWS RCS, ul. Odrodzenia 28B, Lubin