Zapraszamy na mecz z Aluronem CMC Wartą Zawiercie!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Po trzech wyjazdowych meczach przyjdzie czas powrócić do własnej hali RCS w Lubinie. W sobotę 10 grudnia zmierzymy się z trzecią drużyną w tabeli PlusLigi: Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, zapraszamy serdecznie na trybuny!

Sprzedaż biletów wystartowała. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

25 złotych – bilet normalny

15 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!