Zapraszamy na plażowy turniej siatkówki!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Nadszedł wielki dzień: rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2022/2023! Nasi zawodnicy przejdą dziś badania lekarskie, a jutro czekają ich testy mobilności. My jednak zapraszamy Was już teraz na czwartkowy plażowy turniej siatkówki, organizowany na boisku przy basenie zewnętrznym RCS!

Jak co roku Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie organizuje pełne pozytywnych wrażeń i przede wszystkim aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży w ramach akcji „LATO”. W tym roku także nie zabraknie siatkówki, a turniej plażowy odbędzie się już w najbliższy czwartek 4 sierpnia. Będzie to także szansa, by spotkać się z nami po raz pierwszy w nowym dopiero się rozpoczynającym sezonie. Zapraszamy wszystkich i gwarantujemy świetną zabawę!

Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku do siatkówki plażowej w kompleksie zewnętrznych basenów rekreacyjnych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Każda drużyna, chętna do wzięcia udziału w zawodach, powinna składać się z dwóch zawodników (zawodniczek). Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Turniej przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 11-15 lat, ale oczywiście zapraszamy wszystkich do oglądania i kibicowania uczestnikom. Osoby chętne do rozgrywek prosimy o zgłaszanie się w dniu zawodów o godzinie 11:00 przed południem. Dla najlepszych zespołów w swoich kategoriach wiekowych przewidziane są nagrody rzeczowe.

Plażowy Turniej Piłki Siatkowej (dla młodzieży 11-15 lat)

4 sierpnia, (czwartek), godz. 11:00, boisko do plażówki na basenie odkrytym RCS, ul. Odrodzenia 28B