Plażowy turniej siatkówki z RCS za nami!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, GRAMY RAZEM

Wysoka temperatura nie przeszkodziła w rozegraniu dzisiejszego turnieju plażówki, organizowanego co roku przez RCS Regionalne Centrum Sportowe w ramach akcji „LATO”. Dziś także zgromadził on wielu młodych ludzi, którzy chcieli spróbować swoich sił w siatkówce na piasku.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, liczących po dwóch graczy. Najpierw rozegrano mecze „grupowe”, a potem starcia o poszczególne miejsca. Po wielkiej walce na pierwszej pozycji zameldowała się drużyna o nazwie „UKPS Lubin”. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa przedstawicielom współpracującego z nami klubu – UKPS, ale gratulacje wysyłamy także do wszystkich zespołów, które wzięły udział w dzisiejszych zawodach. Naprawdę, było co oglądać!

W wydarzeniu wzięło udział kilku przedstawicieli naszej drużyny, w osobach Remigiusza Kapicy, Macieja Sasa, Moustaphy M’Baye i Adama Lorenca. Miedziowi wcielili się w role sędziów i czuwali nad przebiegiem turnieju. Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać i popatrzeć na wspaniałą grę młodych i ambitnych sportowców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego turnieju.