Młodzi Kibice Miedziowych!!! Przed nami sezon z konkursem!

SZKOŁY KONKURS

Młodzi Kibice Miedziowych!!! Przed nami sezon z konkursem!

Zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane, kibicujące na meczach Miedziowych siatkarzy w Lubinie, do zaciętej walki-oczywiście w duchu sportowego fair-play- o przygotowane przez nas nagrody! Wystarczy wysłać jednego maila pod adres: kontakt@ks.cuprum.pl ze zgłoszeniem swojej grupy/klasy/szkoły, by wejść do gry! Jakie będą zasady? Bardzo proste – wystarczy przyjechać na mecz! Im więcej spotkań, tym więcej punktów dla Was. Będziemy rozdawać także dodatkowe punkty – za kibicowanie w barwach naszego klubu, za skandowanie wymyślonych przez Was haseł bądź przyśpiewek, za przygotowanie transparentów i plakatów, a wszystko to by dodać #Miedziowym skrzydeł w walce o ligowe punkty!! W tym sezonie nagradzamy pięć najlepszych grup! O co będziecie walczyć?

I miejsce – 1 siatka do gry w siatkówkę oraz gadżety klubowe dla członków grupy,

II miejsce – 6 piłek do gry w siatkówkę oraz gadżety klubowe dla członków grupy,

III miejsce – wózek na piłki do siatkówki oraz gadżety klubowe dla członków grupy,

IV miejsce – chwytak do nauki ataku oraz gadżety klubowe dla członków grupy,

V miejsce – tablica wyników do gry w siatkówkę oraz gadżety klubowe dla członków grupy

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu: tutaj link do regulaminu

Trzy dwa jeden….startujemy od meczu Cuprum Lubin vs Asseco Resovia Rzeszów! POWODZENIA!!

Szanowni Państwo,

W rozpoczynającym się sezonie 2018/2019 klub Cuprum Lubin SA po raz kolejny zaprasza wszystkie placówki oświatowe do korzystania z akcji: „Promocyjne Bilety dla Szkoły”.
W ramach tej akcji bilety na mecze piłki siatkowej dla grupy zorganizowanej (liczącej minimum 15 osób) możecie Państwo nabyć cenie 2 zł/os.

Chcielibyśmy w ten sposób propagować wśród uczniów modę na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz uczyć pozytywnych postaw w zakresie kulturalnego kibicowania na meczach piłki siatkowej. Chcemy młodych zwyczajnie rozkochać w siatkówce, zwłaszcza tej lubińskiej 🙂

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdują się w Regulaminie korzystania z Promocyjnych Biletów dla Szkoły, natomiast udział w konkursie „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” opisany jest w Regulaminie Współzawodnictwa Szkół w konkursie. Oba dokumenty są opublikowane w zakładce DLA SZKÓŁ przyciski SZKOŁY BILETY – REGULAMIN i SZKOŁY KONKURS – REGULAMIN.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania drużynie Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLiga.