Dzień Kobiet z Miedziowymi!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich Pań. W tym sezonie tak się złożyło, że ten szczególny dzień spędzimy w hali RCS Lubin. Już w środę 8 marca zmierzymy się w zaległym meczu 18. kolejki z Treflem Gdańsk, zapraszamy!

Pierwotnie spotkanie z gdańszczanami mieliśmy rozegrać w okresie świąteczno-noworocznym, jednak zostało ono przesunięte na marzec – jak się później okazało na szczególny dzień, bo Dzień Kobiet. Zapraszamy więc gorąco do hali wszystkie Panie, byśmy 8 marca spędzili razem! Z tej okazji przygotowaliśmy różne niespodzianki i konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody!

Mamy nadzieję, że samo spotkanie też przyniesie wiele pozytywnych emocji. Nasz środowy przeciwnik w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze – obecnie w tabeli znajduje się na 6. miejscu z liczbą 47 punktów. Najlepiej punktującym zawodnikiem Trefla jest Bartłomiej Bołądź, który w rankingu PlusLigi plasuje się na 4. pozycji. Warto uważać też na Mikołaja Sawickiego, który jest jednym z najlepiej zagrywających w lidze. Mimo że goście będą faworytem, zrobimy wszystko, by powalczyć o punkty.

Zapraszamy do hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie w najbliższą środę na starcie z Treflem Gdańsk! Bilety do kupienia na stronie internetowej RCS Lubin oraz stacjonarnie w kasie hali. Początek meczu o godzinie 17:30, transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

18. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk

8.03 (środa), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie