Zapraszamy na mecz z Jastrzębskim Węglem!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Nadchodzący tydzień będzie dla nas wymagający – rozegramy dwa mecze we własnej hali RCS w Lubinie. Najpierw w środę 8 marca (g. 17:30) zmierzymy się z Treflem Gdańsk, a w sobotę 11 marca (także g. 17:30) podejmiemy wicemistrza Polski, Jastrzębski Węgiel. Sprzedaż biletów na ten mecz wystartowała. Zapraszamy! 

Sprzedaż biletów trwa! Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

25 złotych – bilet normalny

15 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!