Gotowi na challenge! Akcja STS

AKTUALNOŚCI

Jeden ze sponsorów Polskiej Ligi Siatkówki: STS – rozpoczyna akcję #GotowiNaChallenge. W tym celu przedstawiciele STS planują pojawić się w hali każdego z 14 klubów PlusLigi i przeprowadzić akcję charytatywną. Do nas zawitają w przedostatniej kolejce, w której podejmiemy Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Liczbę biletów sprzedanych na mecz, STS zamieni na złotówki, które następnie przekaże jednej z trzech organizacji związanych z siatkówką: Fundacji Polska Siatkówka, Fundacji Herosi lub Polskiemu Związkowi Sportu Niepełnosprawnych „START” – sekcja siatkówki na siedząco. Której? O to już zadbacie Wy, drodzy Kibice. Wybór organizacji będzie się odbywał w internecie, a głosować będzie można zaledwie kliknięciem w linku TUTAJ. Głosowanie będzie trwało do końca ostatniego meczu akcji.

Oprócz tego, fani czynnie kibicujący z trybun, będą mogli wygrać cenne nagrody. Przedstawiciele STS przeprowadzą krótki quiz, w którym do zdobycia będą koszulka meczowa oraz piłka z autografami, a także inne gadżety od sponsora STS.

Głównym celem akcji #GotowiNaChallege będzie zebranie jak największej ilości pieniędzy. Jesteście gotowi na challenge? Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób przyjdzie wesprzeć nas, a tym samym jedną z trzech organizacji!