Gotowi na PreZero Grand Prix PLS!

AKTUALNOŚCI

Do PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki coraz bliżej! W dniach 11-14 sierpnia rozegrana zostanie już trzecia edycja plażowego turnieju. Poniżej prezentujemy skład, w jakim nasza drużyna wystąpi w rozgrywkach, a także przypomnimy terminarz gier.

Rok temu, mimo strasznie kapryśnej pogody, mieliśmy wiele powodów do radości. Z Krakowa wróciliśmy szczęśliwi, z brązowymi medalami na szyi i nagrodami za zdobycie 3. miejsca w Lidze Letniej! Tamten turniej rozpoczęliśmy od zwycięstwa 2:0 nad zespołem z Radomia. W drugim dniu mierzyliśmy się z PGE Skrą Bełchatów, którą także pokonaliśmy, lecz tym razem w trzech setach.

Wygrana dała nam awans do ćwierćfinału, gdzie czekał na nas Projekt Warszawa, czyli… nasz pierwszy rywal w tegorocznej edycji. Rok temu zwyciężyliśmy stołeczny zespół 2:0, czym uzyskaliśmy awans do półfinału. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się to powtórzyć. Wtedy w półfinale naszą dobrą passę przerwał Indykpol AZS Olsztyn (późniejszy zwycięzca II edycji), ale w meczu o brąz postawiliśmy na swoim, wygrywając 2:0 z LUK Lublin.

W tym roku nasza drużyna pojedzie na zawody pod opieką II trenera Tomasza Kowalskiego i fizjoterapeuty Maćka Maty. Nasze starcie z Projektem Warszawa otworzy tegoroczne rozgrywki Grand Prix i będzie miało miejsce w czwartek 11 sierpnia o godz. 9:00 rano. Dzień później w zależności od wyniku spotkania, zmierzymy się z jednym zespołem z pary Trefl Royal Seafood Gdańsk – LUK Lublin.

Podobnie jak rok temu, turniej GP odbędzie się na boiskach do siatkówki plażowej na kompleksie sportowym KS WANDA przy ul. Bulwarowej 39 w Krakowie. Więcej szczegółowych informacji i zasady gry TUTAJ.

Skład Miedziowych na PreZero GP:

#5 Wojciech Ferens

#6 Adam Lorenc

#9 Paweł Pietraszko

#10 Remigiusz Kapica

#14 Grzegorz Pająk

#20 Kamil Szymura

Sztab szkoleniowy:

Tomasz Kowalski – trener

Maciej Mata – fizjoterapeuta