Inauguracja sezonu Plus Liga w Lubinie!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez nas moment! Zaczynamy rozgrywki Plus Ligi 2023/2024! Dla Miedziowych będzie to jubileuszowy, bo już 10-ty sezon  w siatkarskiej ekstraklasie. Tym bardziej cieszymy się, że po długiej przerwie możemy ponownie zaprosić wszystkich sympatyków oraz kibiców naszej drużyny na ligowe zmagania i siatkarskie emocje do hali lubińskiego RCSu.

W pierwszej kolejce rozgrywek będziemy gościć w Lubinie drużynę Barkom Każany Lwów, z którą Miedziowi stoczą siatkarski pojedynek już w następną sobotę, tj. 21. października. Poprzedni sezon Plus Ligi zakończyliśmy z lekkim sportowym niedosytem domowym dwumeczem właśnie z Lwowianami, będzie więc okazja na rewanż. Mamy nadzieję, że na trybunach naszej hali ponownie rozgoszczą się kibice, by razem z nami przeżywać wielkie sportowe emocje. Tak naprawdę to przecież właśnie ich obecność i aktywny doping dodaje Miedziowym skrzydeł we wszystkich ligowych starciach!

Bilety na sobotni mecz można nabyć stacjonarnie w kasie squash wewnątrz hali RCS oraz internetowo pod adresem: https://tiny.pl/cjrnw

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na domowych meczach Miedziowych w sezonie 2023/2024!