Inauguracja sezonu w Lubinie!

AKTUALNOŚCI, MECZE

To już czas! Za tydzień wybiegniemy na parkiet w Lubinie, by zainaugurować nowy sezon PlusLigi na własnym parkiecie! Podejmiemy PSG Stal Nysa. 

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich lat, w tym roku rozpoczniemy nowy sezon na wyjeździe. Spotkanie pierwszej kolejki zagramy w hali tegorocznego beniaminka – BBTS-u Bielsko-Biała. Tam zawalczymy o pierwsze punkty już w najbliższy poniedziałek o 17:30. 

Jednak już teraz zapraszamy na inaugurację sezonu w Lubinie, która odbędzie się w czwartek 6 października o godzinie 18:45. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna PSG Stali Nysa. Co ciekawe, po przeciwnych stronach siatki staną dwaj dawni koledzy z boiska, a dziś trenerzy walczących drużyn – Paweł Rusek i Daniel Pliński. 

PSG Stal Nysa w zeszłym sezonie zakończyła zmagania na ostatnim miejscu w tabeli, jednak wygrała baraże o pozostanie w lidze z wicemistrzem TAURON 1. Ligi Mężczyzn – MKS-em Będzin. Podczas wakacji opolski klub wzmocnił się i z pewnością nie można liczyć na łatwe zwycięstwo. Po drugiej stronie siatki zobaczymy doskonale znaną nam twarz Michała Gierżota, który poprzedni sezon spędził w naszym klubie. Z Nysy do Lubina przeszedł natomiast środkowy Moustapha M’Baye. 

Spotkanie w ramach 2. kolejki rozgrywek PlusLigi rozpocznie się o nietypowej godzinie, bo o 18:45. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Zapraszamy każdego kibica do hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie! Otwórzmy razem nowy sezon 2022/2023. Bilety do kupienia na stronie internetowej TUTAJ oraz stacjonarnie w kasie squash hali RCS. Do zobaczenia na trybunach! 

Przypominamy o trwającej sprzedaży karnetów całosezonowych.

2. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – PSG Stal Nysa 

6.10 (czwartek), godz. 18:45, HWS RCS, ul. Odrodzenia 28B, Lubin