Jedz zdrowo z Tytką Fit!

AKTUALNOŚCI

W życiu sportowca równie ważne co trening jest także odpowiednie odżywianie. Spalane podczas wymagających ćwiczeń setki kalorii trzeba uzupełnić zbilansowanym posiłkiem. Nasz partner techniczny Tytka Fit – catering dietetyczny na szczęście doskonale wie, czego potrzeba miedziowym zawodnikom. 

Profesjonalnym zawodnikiem jest się nie tylko podczas treningu, a 24 godziny na dobę. Ogromne znaczenie poza przygotowaniem fizycznym mają regeneracja, relaks, a przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta i regularny tryb życia. Dwa ostatnie zapewnia dieta pudełkowa. – Dobra dieta powinna zaspokajać zapotrzebowanie kaloryczne oraz dostarczać wszystkich makro składników – łatwo przyswajalne węglowodany, pełnowartościowe białka, zdrowe tłuszcze. Dzięki temu zawodnicy zaopatrzeni są w odpowiednią ilość energii oraz substancje niezbędne do potreningowej regeneracji – mówi Maciej Mata, nasz fizjoterapeuta. 

Jak zatem połączyć kilkadziesiąt godzin treningu tygodniowo ze spożywaniem regularnych, pełnowartościowych posiłków? Z pomocą przychodzi Tytka fit! Codziennie wieczorem dostarcza do domu zawodnika pakiet posiłków na kolejny dzień, co jest nie tylko najsmaczniejszą, ale i najwygodniejszą opcją. 

Co ważne, dieta pudełkowa Tytka Fit spełnia jedną najważniejszą zasadę: Jedzenie musi smakować. Wszyscy wiemy, że dobre samopoczucie to niezbędny warunek do wykonania efektywnego treningu, a nic nie poprawia humoru bardziej niż pyszne śniadanie! W Tytce o smak każdej potrawy dbają wykwalifikowani kucharze. Jaka jest więc idealna dieta dla sportowca? Zdrowa i smaczna. Choć często wydaje się to niemożliwe do połącznia, to Tytka Fit pokazuje, że jednak można. A o jedzeniu kurczaka z ryżem 3 razy dziennie zdecydowanie możemy zapomnieć! 

Tytka Fit ma w swojej ofercie aż 8 różnych diet pudełkowych, by każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Klienci mają do wyboru m.in. dietę wegetariańską, bezglutenową czy modną ostatnio ketogeniczną, ale są także możliwości dla osób na dietach specjalnych np. chorujących na hashimoto czy odżywiających się produktami o niskim indeksie glikemicznym.  

Ponadto Tytka Fit catering dietetyczny posiada też dietę z wyborem menu, gdzie każdy może skomponować swoje własne menu spośród 20 dań dziennie jak w restauracji. Jest w czym wybierać! Wszystkie rodzaje diet wymienione są na stronie TYTKA FIT. A co najlepsze, z kodem CUPRUMLUBIN otrzymacie 7% rabatu na dietę pudełkową, więc nie ma się nad czym zastanawiać!

Z dietą pudełkową nie tylko kontrolujesz liczbę kalorii i swoją wagę, ale też masz więcej wolnego czasu, oszczędzasz pieniądze i zapobiegasz marnotrawieniu żywności. Same plusy!