Wojciech Ferens kapitanem Miedziowych

AKTUALNOŚCI

Do startu PlusLigi pozostało już tylko kilka dni. Czas potwierdzić przypuszczenia: funkcję kapitana naszej miedziowej drużyny w sezonie 2022/2023 nadal będzie pełnił Wojciech Ferens.

Wojciech Ferens do naszego klubu dołączył przed dwoma laty, więc rozpoczynający się sezon będzie jego trzecim w miedziowych barwach. Przyjmujący już rok temu otrzymał ważną rolę – kapitana drużyny, z którą poradził sobie bardzo dobrze. Teraz także pozostanie „przywódcą” Miedziowych na parkiecie.

Pierwszy mecz nowego sezonu będzie miał miejsce już w najbliższy piątek. Nasza drużyna rozpocznie zmagania w poniedziałek 3 października wyjazdowym meczem z beniaminkiem – BBTS-em Bielsko-Biała. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30, transmisja w Polsacie Sport.