Kolejny sprawdzian z mocną drużyną

AKTUALNOŚCI, MECZE

W nowym roku 2022 styczeń jest dla nas bardzo intensywny. I choć najbliższe ligowe spotkanie rozegramy w niedzielę (zmierzymy się na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki), to już teraz zapraszamy na mecz w Lubinie, który odbędzie się w czwartek 27 stycznia!

Naszym przeciwnikiem w ostatnim styczniowym starciu będzie drużyna, która w tym sezonie radzi sobie niezwykle dobrze. Aluron CMC Warta Zawiercie, bo to o nim mowa, zajmuje w tabeli wysoką czwartą pozycję i na swoim koncie ma 12 zwycięstw i 4 porażki. Dorobek punktowy klubu wynosi 33 oczka. Dodatkowo, zawiercianie wczoraj zameldowali się w 1/4 finału Pucharu Polski, pokonując w trzech setach pierwszoligowy zespół Polskiego Cukru Avii Świdnik.

W czwartkowym meczu zobaczymy po drugiej stronie siatki kilka twarzy, które są doskonale znane wszystkim lubińskim kibicom. Będą to Bartosz Makoś, który w naszym klubie spędził aż 4 lata (2017-2021), Miguel Tavares, czyli kapitan naszej drużyny w minionym sezonie (2019-2021) oraz Mateusz Malinowski, którego będą pamiętać ci, co są z nami od wielu lat, bo atakujący reprezentował nasze barwy w sezonach 2015-2017.

Zapraszamy na czwartkowe starcie wszystkich miedziowych kibiców! Grę rozpoczniemy o godzinie 17:30, bilety do nabycia TUTAJ. Dla tych, którzy nie dadzą rady być z nami na trybunach, proponujemy transmisję w Polsacie Sport.

18. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Aluron CMC Warta Zawiercie

Czwartek (27.01.2022), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28b, Lubin