Mecze o 9. miejsce na koniec sezonu!

AKTUALNOŚCI, MECZE

W teorii faza zasadnicza już za nami. Wciąż jednak nie wiemy, z kim będziemy walczyć o 9. pozycję na koniec sezonu. Mimo to, poznaliśmy terminarz spotkań.

Meczem z Asseco Resovią Rzeszów zakończyliśmy pierwszą fazę rozgrywek. Ostatecznie po 26 meczach zajęliśmy 10. miejsce w tabeli, ale wciąż nie znamy rywala, z którym zagramy mecze o 9. pozycję. Wszystko za sprawą dwóch nierozegranych kolejek Trefla Gdańsk. Drużyna znad morza ma przed sobą jeszcze starcia z Jastrzębskim Węglem i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Tym samym wciąż ma szanse na play-offy i może przeskoczyć Projekt Warszawa. Właśnie gdańszczanie lub warszawianie będą naszymi rywalami w ostatnich meczach sezonu.

Pierwsze spotkanie o 9. miejsce rozegramy u siebie, w czwartek 14 kwietnia o godzinie 17:30. Drugie natomiast, wyjazdowe odbędzie się w piątek 22 kwietnia wieczorem, o 20:30. Gdy tylko stanie się jasne, z kim się zmierzymy, o wszystkim poinformujemy. Liczymy, że będziecie z nami w ostatnim meczu sezonu! Do zobaczenia w hali RCS Lubin!