Sprzedaż biletów na mecz fazy play-off o 9. miejsce

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Ostatnia szansa na obejrzenie meczu plusligowego na żywo z trybun! Serdecznie zapraszamy na domowe spotkanie fazy play-off. Na koniec tego sezonu czeka nas walka o 9. miejsce z… no właśnie. Rywala wciąż nie znamy, ale wszystko stanie się jasne już niedługo. Tymczasem mamy nadzieję, że zobaczymy się w hali RCS w czwartek 14 kwietnia o godzinie 17:30. 

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali!