Miedziowi wracają na halę!

AKTUALNOŚCI

Już 7 sierpnia Cuprum Lubin rozpoczyna przygotowania do sezonu 2017/2018. Treningi będą się odbywać w obiektach lubińskiego RCSu oraz klubie Fitarena, który od tego sezonu został Partnerem Technicznym lubińskich siatkarzy.

Siatkarze będą trenować pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego: Patrick Duflos- I trener, Tomasz Wasilkowski – II trener oraz Łukasz Łojas – trener przygotowania fizycznego. Okres przygotowawczy rozpocznie się od badań lekarskich.

Miedziowi spotkają się niemal w komplecie. Zabraknie tylko Roberta Tähta i Łukasza Kaczmarka, którzy biorą udział w zgrupowaniach reprezentacji swoich krajów przed Mistrzostwami Europy, rozgrywanych w Polsce w dniach 24 sierpnia – 3 września. Wraz z początkiem przygotowań do sezonu ligowego, w Lubinie pojawią się m.in. nowo pozyskani zawodnicy: Michal Masny, Miloš Terzić, Adrian Patucha, Bartosz Makoś, Filip Biegun i Przemysław Smoliński.

Zanim Miedziowi przystąpią do starcia o pierwsze punkty ligowe w sezonie 2017/2018, czeka ich seria spotkań kontrolnych.

Kalendarz spotkań Cuprum Lubin:

25 sierpnia w Lubinie, z APP Krispol Września
1-2 września w Lubinie, z MKS Będzin
6-7 września w Lubinie – Memoriał im. Jana Rutyńskiego, z udziałem PGE Skra Bełchatów, Cerrad Czarni Radom i ESPADON Szczecin
16-17 września w Wieluniu, Turniej „Giganci Siatkówki”
22-23 wrześniu w Zawierciu, z Aluron Virtu Warta Zawiercie

Rywalizację w PlusLidze Cuprum Lubin zainauguruje we własnej hali 29 września, pojedynkiem z MKS Będzin .