Miedziowy plan sparingowy

AKTUALNOŚCI

Przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi w sezonie 2023/2024 trwają już od dwóch tygodni. Z początkiem września ogłaszamy nasz miedziowy plan sparingowy! 

W tym roku przygotowania rozpoczęliśmy od turnieju plażowego PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Gdańsku (17-20 sierpnia). Natomiast całą drużyną spotkaliśmy się w Lubinie dopiero w poniedziałek 21 sierpnia. Na początek nasi nowi specjaliści w sztabie: trener przygotowania motorycznego Grzegorz Kurek oraz fizjoterapeuta Olaf Gołąbek przeprowadzili testy sprawnościowe. W kolejnym dniu zawodnicy przeszli badania lekarskie. Wtedy mogliśmy z całą mocą rozpocząć treningi na siłowni, boisku do plażówki i stopniowo także w hali.

Wraz z początkiem września chcemy ogłosić plan sparingów.  Nasze mecze kontrolne rozpoczniemy w 5-tym tygodniu przygotowań do sezonu i będą one przebiegały według poniżej prezentowanego planu.

Miedziowy plan sparingów:

  • sparing z PSG Stalą Nysa w Nysie (środa, 20 września)
  • sparing (zamknięty) z PSG Stalą Nysa w Lubinie (czwartek, 21 września)
  • Turniej w Lubinie (piątek/sobota, 29-30 września) z udziałem drużyn: Aluron CMC Warta Zawiercie, GKS Katowice, Norwid Częstochowa
  • dwumecz towarzyski w Berlinie (piątek/sobota, 6-7 października)