Młodzicy Cuprum walczą w ćwierćfinałach mistrzostw Polski!

AKTUALNOŚCI

To już kolejna dobra informacja związana z naszymi grupami młodzieżowymi. Po zajęciu czwartej lokaty w Dolnosląskiej Lidze Młodzików, nasz zespół będzie miał teraz szansę rywalizować o jeszcze ważniejsze trofea.

Razem z trenerem Danielem Dłużniakiewiczem nasi młodzicy wyjechali bowiem wczoraj do Białej Podlaskiej, w której odbędą się ćwierćfinały mistrzostw Polski młodzików! Trzymamy mocno kciuki za naszych chłopaków i ich sukces podczas tego bardzo ważnego, ale także wymagającego turnieju. – Bez dwóch zdań jest to duży sukces moich zawodników. W kwestii sportowej to spory awans, patrząc z perspektywy czasu. Rywalizacja w ćwierćfinale mistrzostw Polski to przede wszystkim znakomita zaprawa i szansa na pozyskanie doświadczenia na arenie krajowej – przyznaje Daniel Dłużniakiewicz, szkoleniowiec młodzików Cuprum Lubin.

Naszym siatkarzom przyjdzie się w grupie mierzyć z bardzo wymagającymi przeciwnikami, tj. zespołami KS Metro Warszawa i gospodarzem turnieju, UKS Serbinów Biała Podlaska. W przypadku zajęcia miejsca 1-2, ekipa Cuprum awansuje do dalszego etapu rozgrywek i zaleźnie od pozostałych spotkań przyjdzie jej zagrać z AZS-em Olsztyn, Kosetem Grudziądz bądź drużyną z Suwałk.