Nabór do grup młodzieżowych!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM, SZKOŁY

Kochasz siatkówkę i chciałbyś spróbować swoich sił w profesjonalnej drużynie sportowej? Masz ogrom energii i marzysz o wielkiej karierze? A może ciągnie cię do sportu, ale wahasz się, czy dasz radę? Czas powiedzieć sobie „tak” i przyjść na trening naborowy do drużyn młodzieżowych Cuprum Lubin!

Sport to emocje, niesamowita atmosfera, często zabawa, ale też nauka: przede wszystkim odpowiedzialności i zasad fair play. Dołącz do miedziowych barw i poznaj, co to prawdziwy team spirit. W naszym klubie szkolimy zawodników w kategoriach junior i junior młodszy, którzy uczestniczą w regionalnych rozgrywkach Ligi Juniorów i Ligi Juniorów Młodszych. Na trening naborowy zapraszamy więc chętnych chłopców z roczników 2006/2007.

W tym roku nie proponujemy testów dla kandydatów w jednym wyznaczonym terminie, ale dopasujemy się do Waszych preferencji. Trening z każdym zainteresowanym będzie indywidualny po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. W celu umówienia się na konkretny termin prosimy kontaktować się z trenerem Danielem Dłużniakiewiczem.

Zapraszamy! Może czekamy właśnie na Ciebie?

Skontaktuj się!

Trener Daniel Dłużniakiewicz

Tel. 661 763 243