Przychód ze sprzedaży biletów dla Ukrainy

AKTUALNOŚCI, BILETY, MEDIA, WARTO POMAGAĆ

Nie ma odpowiednich słów, by wyrazić to, co dzieje się tuż obok nas, w Ukrainie. To nie powinno wydarzyć się w cywilizowanym świecie, w jakim żyjemy. A jednak się dzieje… W tej sytuacji chcemy przede wszystkim działać. Pragniemy wspomóc naszych wschodnich sąsiadów i przekazać na rzecz Ukrainy całą kwotę ze sprzedaży biletów na nasze dwa najbliższe domowe mecze.

Kwota, jaką zbierzemy, zależy tylko i wyłącznie od Was! Im więcej kibiców zakupi bilet, tym więcej pieniędzy zbierzemy dla ukraińskiej ludności cywilnej, objętej wojną. Będzie nam bardzo miło, jeśli przyjdziecie do hali RCS, by nam kibicować, ale tym razem zapraszamy przede wszystkim do zakupu biletów. Zróbmy choć tyle! To mały gest: zaledwie 10 lub 20 złotych, ale gdy zbierze się wielu ludzi o dobrym sercu, możemy zdziałać cuda! Zróbmy więc wszystko, a nawet więcej, by pokazać naszą solidarność i realnie wspomóc potrzebujących. W całej Polsce przeprowadzane są zbiórki artykułów pierwszej potrzeby oraz pieniędzy. Wpłacajmy, oferujmy swoją pomoc, nocleg czy jedzenie. Po prostu pomagajmy, bo to ważne.

Na pomoc Ukrainie przekażemy całkowity dochód ze sprzedaży biletów na domowe mecze z Projektem Warszawa w środę 2 marca (godz. 20:30) i ze Stalą Nysa w sobotę 12 marca (godz. 20:30). Sprzedaż wejściówek na spotkanie z warszawianami trwa, a link do biletów wstawiamy TUTAJ. Głęboko wierzymy, że uda nam się sprzedać wszystkie 2 000 biletów, które mamy Wam do zaoferowania. Liczymy na Was – Kibiców o wielkich sercach! Dziękujemy.