Nadrabiamy zaległości – starcie z Projektem Warszawa

AKTUALNOŚCI, MECZE

Czas nadrobić zaległości! W najbliższą środę rozegramy zaległe spotkanie 15. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy do zakupu biletów, pieniądze te przekażemy na rzecz potrzebujących z Ukrainy.

Mecz z Projektem Warszawa nie odbył się w wyznaczonym terminie, ponieważ drużyna gości zmagała się z problemami zdrowotnymi, dotyczącymi koronawirusa. Wreszcie nadszedł odpowiedni czas, by rozegrać zaległe spotkanie. Warszawianie w ostatnim czasie spisują się poniżej normy, bo w roku 2022 nie wygrali jeszcze żadnego spotkania ligowego. – Musimy być gotowi, bo z całą pewnością w Lubinie będą chcieli się przełamać – mówi nasz przyjmujący Kamil Maruszczyk.

W tabeli PlusLigi Projekt Warszawa zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 29 punktów. W ostatnim ligowym meczu ulegli ekipie Trefla Gdańsk w trzech setach. Nasza drużyna natomiast pokonała w tie-breaku LUK Lublin. Najlepiej punktującym graczem w drużynie środowego rywala jest Dusan Petković (247 pkt.), a u nas niezmiennie prowadzi Remigiusz Kapica (315 oczek).

Przypominamy, że przychód ze sprzedaży biletów na starcie z Projektem Warszawa w całości przekażemy na pomoc ludności cywilnej dotkniętej tragicznymi skutkami wojny w Ukrainie. Bilety do nabycia TUTAJ lub stacjonarnie w kasie hali Regionalnego Centrum Sportowego. Do zakupu zachęcamy też tych, którzy z różnych powodów nie mogą być z nami na żywo. Dorzućcie swoją małą cegiełkę na pomoc potrzebującym! Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

15. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Projekt Warszawa

Środa (02.03.2022), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28b, Lubin