Nasi młodzicy w kończą udział w MP na ćwierćfinale

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Dziś zakończyły się zmagania ćwierćfinałowego turnieju Mistrzostw Polski, w którym zagrali nasi Młodzicy. Rozgrywki miały miejsce we Wrocławiu, brało w nich udział 6 ekip. Młodzi Miedziowi zakończyli walkę na miejscu 4. 

Nasi młodzicy trafili do grupy trzeciej, która swój turniej rozgrywała we Wrocławiu. Oprócz młodych Miedziowych Lisów znalazło się tam jeszcze 5 zespołów: MKS Orion Sulechów, AZS Stal PWSZ Nysa, Vitasun MKS Będzin, GSZS SP 17 Gorzów Wielkopolski oraz gospodarz – UKS Koral Wrocław. Drużyny podzielono na dwie podgrupy A i B, które w pierwszej fazie mierzyły się tylko ze sobą. Nasi siatkarze w piątek zagrali z ekipami z Nysy i Sulechowa. Obydwa starcia zakończyły się w tie-breaku, jedno na naszą korzyść – drugie nie, więc ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w podgrupie A.

AZS Stal PWSZ Nysa – Cuprum Lubin 1:2 (25:23, 21:25, 11:15)

MKS Orion Sulechów – Cuprum Lubin 2:1 (26:24, 26:28, 15:8)

W drugim dniu turnieju młodzi Miedziowi zmierzyli się ze zwycięzcą drugiej podgrupy, czyli UKS-em Koralem Wrocław. W tym spotkaniu lepsi niestety okazali się mistrzowie województwa dolnośląskiego oraz gospodarze turnieju. Ostatecznie to właśnie Koral zwyciężył w ćwierćfinałowym turnieju.

UKS Koral Wrocław – Cuprum Lubin 2:0 (25:18, 25:14)

Ostatnie spotkanie nasi młodzicy rozegrali z wicemistrzem województwa śląskiego – VitaSUNem MKSem Będzin. Mecz zakończył się w dwóch setach niestety na korzyść rywali.

Cuprum Lubin –  VitaSUN MKS Będzin 0:2 (15:25, 16:25)

Miedziowi zajęli we wrocławskim ćwierćfinałowym turnieju Mistrzostw Polski czwarte miejsce, co oznacza, że kończą przygodę z MP na 1/4 finału. Brawo chłopaki, jesteśmy z Was naprawdę dumni!

Klasyfikacja turnieju ćwierćfinałowego MP Młodzików:

  1. UKS Koral Wrocław
  2. VitaSUN MKS Będzin
  3. MKS Orion Sulechów
  4. Cuprum Lubin
  5. GSZS SP 17 Gorzów Wielkopolski
  6. AZS Stal PWSZ Nysa