NIE MA JUŻ BILETÓW na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

AKTUALNOŚCI

Zainteresowanie meczem z PGE Skrą Bełchatów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wydawało nam się, że hala, która może pomieścić prawie 4000 osób jest wystarczająco duża, aby odwiedzili nas wszyscy kibice chętni do obejrzenia pojedynku z brązowym medalistą ostatniego sezonu. Okazuje się jednak, że jesteście tak niesamowici, że miejsc brakuje. Dzisiaj rano wszystkie wejściówki przeznaczone do sprzedaży zarówno w kasie jak i drogą internetową zostały wyprzedane!

W związku z frekwencją mamy do Was ogromną prosbę! Przyjdźcie na mecz troszkę wczesniej niż zwykle i w miarę możliwosci wybierzcie darmową, lubińską komunikację miejską a nie samochód, żeby dostać się do hali. Wejscia otwieramy na 1,5 godziny przed spotkaniem, tj. o 16:30. Ludzi będzie bardzo dużo, także dajcie zarówno sobie jak i innym szansę, aby obejrzeć spotkanie od początku, przychodząc odpowiednio wczesnie.

Przyjdźcie i wypełnijcie halę do ostatniego miejsca! Bawcie się razem z nami już dzisiaj na świetnym widowisku, którym na pewno będzie spotkanie z 7-krotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów!

Tych, którym nie udało się zakupić wejściówek, zapraszamy na kolejne spotkania – meczów w rundzie zasadniczej będzie pod dostatkiem :) Kolejne spotkanie w Lubinie już 19. grudnia. Naszym przeciwnikiem będzie Łuczniczka Bydgoszcz.