Paweł Pietraszko i Bartek Bielenda nominowani na sportowca i trenera roku!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM, MEDIA

Na terenie Lubina działa wiele klubów, w których zawodnicy uprawiają najróżniejsze dyscypliny sportu. Po raz pierwszy w historii Miasto Lubin i Powiat Lubiński zorganizują Lubińską Galę Sportu, poprzedzoną plebiscytem na najlepszego sportowca i trenera roku 2022. 

Naszych kandydatów możecie szukać w kategoriach: sport zawodowy (sportowiec i trener). Przy ich wyborze kierowaliśmy się ich formą sportową i osiągnięciami w naszym klubie, ale mamy nadzieję, że w kategorii popularności nasi Miedziowi także zgarną Wasze głosy! Bardzo na to liczymy. 

NASI KANDYDACI: PAWEŁ PIETRASZKO I BARTOSZ BIELENDA 

Dlaczego akurat oni? 

Paweł Pietraszko to jeden z naszych najbardziej stabilnych zawodników. Od początku sezonu trzyma równy wysoki poziom gry, dzięki czemu na każdy mecz wybiega w podstawowym składzie. To najlepiej blokujący Miedziowy, do tej pory zatrzymał rywali na siatce 55 razy. 

Do naszego zespołu Pietraszko dołączył w 2020 roku jako zawodnik kontuzjowany. Sztabowcem, który wziął na siebie trudy jego powrotu do formy i na boisko, jest trener przygotowania motorycznego – Bartosz Bielenda. Przemyślany i dobrze przygotowany przez Bielendę plan szybko przyniósł dobre rezultaty i zaledwie kilka miesięcy później Pietraszko wrócił do treningów, a następnie na meczowy parkiet. Od tamtego momentu gra coraz lepiej, a szczyt jego formy możemy oglądać w tym sezonie. 

Trener Bartosz Bielenda jest dobrze znany pracownikom grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź SA, z którymi drugi rok z rzędu spotyka się co tydzień na zajęciach na zdrowy kręgosłup. 

JAK ZAGŁOSOWAĆ? 

Głos oddaje się poprzez jedno kliknięcie na oficjalnej stronie gali. Na Pawła Pietraszkę można głosować TUTAJ, natomiast na Bartka Bielendę TUTAJ. Wystarczy zaznaczyć kółeczko obok nazwiska i potwierdzić wybór przyciskiem GŁOSUJ. Z góry dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy! 

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na oficjalnej Lubińskiej Gali Sportu, która będzie miała miejsce 9 marca w hali RCS. 

 Trener Bartosz Bielenda

 Paweł Pietraszko