Powrót sentymentalny

AKTUALNOŚCI

1. Wróciłeś do zespołu z wypożyczenia, wierzyłeś, że to jeszcze nastąpi?
Rok temu na Wigilii z drużyną, do której byłem wypożyczony ( Ren-But Złotoryja) rozmawiałem z trenerem tamtej drużyny. Powiedziałem, że jeszcze trener mnie zobaczy jak gram w pierwszej lidze. Zawsze marzyłem o tym żeby zagrać w 1 lidze i szczerze mówiąc po cichu na to liczyłem. Przecież po to ciężko pracuje się na treningach, żeby wskoczyć o ten poziom wyżej i ciągle podnosić swoje umiejętności sportowe

2. Wygrywasz rywalizację na pozycji libero z Sebastianem Tylickim, trener Szabelski ostatnio stawia na Ciebie?
Tylik i ja ciężko pracujemy na treningach. Przed trenerem naprawdę są ciężkie wybory, kto ma zagrać w danym meczu (tak naprawdę ja bym nie chciał być na jego miejscu :)) Trener dał mi szansę zagrania w pierwszym składzie od meczu w Nysie (zaufał mi ) i na razie wygrywamy. Chciałbym żebyśmy nadal wygrywali i bardzo chciałbym grać w pierwszym składzie. Jednak to trener oceni jak wyglądałem na treningach i czy zagram w wyjściowym składzie.

3. Wywalczyłeś z zespołem awans do II ligi, zabrakło Cię przy awansie do I, wprowadzisz zespół do Plus Ligi?
Tak! Wywalczyłem awans do 2. ligi z drużyną! To było naprawdę super przeżycie! Bardzo żałuję, że nie było mnie z zespołem Cuprum podczas awansu do 1. ligi. Widać tak musiało być, żebym teraz mógł wywalczyć razem z całą drużyną awans do Plus Ligi! Bardzo o tym marzę i postaramy się z całą drużyną uszczęśliwić lubińskich kibiców siatkówki. Głęboko wierzę, że w przyszłym sezonie w Lubinie zagości Plus Liga!!!