Rozpoczynamy sprzedaż karnetów!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich naszych kibiców na mecze piłki siatkowej w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Od dzisiaj dostępne są karnety na spotkania Cuprum Lubin w sezonie 2019/2020.

Nasza drużyna po raz szósty będzie współzawodniczyć w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. W tym celu zbudowaliśmy zespół, w którego skład weszli reprezentanci Polski, Brazylii, Portugalii i Białorusi. Przygotowując się do rozgrywek krajowych siatkarze Cuprum Lubin zebrali cenne doświadczenie, biorąc udział w międzynarodowych turniejach: Jędrzej Gruszczyński z kadrą Polski seniorów, Bartłomiej Lipiński i Damian Domagała z uniwersytecką kadrą Polski, Bartłomiej Zawalski z kadrą Polski U-19, Maksim Marozau z kadrą Białorusi, a Miguel Tavares z reprezentacją Portugalii. Drużynę Miedziowych poprowadzi doświadczony duet szkoleniowców: Marcelo Fronckowiak (II trener reprezentacji Brazylii) oraz Rainer Vassilijev (II trener reprezentacji Estonii).

Mieszanka doświadczenia i młodości oraz waleczność mają stanowić o charakterze zespołu z Zagłębia Miedziowego. W nadchodzącym sezonie jedno jest pewne – bez względu na ostateczny wynik rywalizacji mecze Cuprum Lubin będą niezwykle emocjonujące!

Dla wszystkich sympatyków Cuprum Lubin, którzy zakupią karnety do 31.08.2019 r przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty !!! Karnety dostępne są tutaj

Sprzedaż, jak miało to miejsce również rok temu, będzie się odbywała drogą internetową poprzez serwis Regionalnego Centrum Sportowego dostępny pod adresem rcslubin.ticketik.pl oraz w kasie squasha w hali przy ul. Odrodzenia 28B w Lubinie.

Nowością w naszej tegorocznej ofercie jest rozszerzenie oferty karnetów normalnych o miejsca z sektora VIP (od rzędu IX) oraz zróżnicowanie cen karnetów w poszczególnych sektorach.

Klub Kibica Cuprum Lubin będzie wspierał Miedziową drużyną  gorącym dopingiem z sektora B.

Cennik promocyjny do 31.08.2019 r.

Karnety Cuprum Lubin na mecze piłki siatkowej w sezonie 2019/2020
Rodzaj karnetu Cena Świadczenie
Karnet normalny 125 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach a/A i b
145 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze VIP
160 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach f/F i g/G
Karnet ulgowy 88 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach a/A i b
95 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze VIP
120 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach f/F i g/G
Karnet rodzinny 275 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze C, d/D, E dla dwóch osób dorosłych oraz max. 5 dzieci
Karnet VIP 550 PLN Wyznaczone miejsce na trybunie superVIP, miejsce na parkingu podziemnym oraz korzystanie z cateringu podczas meczu

 

Cenny karnetów w sprzedaży od 01.09.2019 r.

Karnety Cuprum Lubin na mecze piłki siatkowej w sezonie 2019/2020
Rodzaj karnetu Cena Świadczenie
Karnet normalny 155 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach a/A i b
170 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze VIP
190 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach f/F i g/G
Karnet ulgowy 100 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach a/A i b
110 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze VIP
130 PLN Wyznaczone miejsce w sektorach f/F i g/G
Karnet rodzinny 330 PLN Wyznaczone miejsce w sektorze C, d/D, E dla dwóch osób dorosłych oraz max. 5 dzieci
Karnet VIP 650 PLN Wyznaczone miejsce na trybunie superVIP, miejsce na parkingu podziemnym oraz korzystanie z cateringu podczas meczu

 

Dodatkowe informacje
1. Karnet daje prawo wstępu na wszystkie mecze fazy zasadniczej oraz play-off PlusLigi oraz spotkania Pucharu Polski, których organizatorem jest Cuprum Lubin.
2. Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych i średnich, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.
3. Bezpłatny wstęp do hali bez prawa do miejsca siedzącego mają dzieci do lat 7.
4. Osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym wchodzą na nasze mecze bezpłatnie. Opiekun osoby niepełnosprawnej, która nie może poruszać się samodzielnie, ma prawo do biletu ulgowego.
• dla osób na wózkach inwalidzkich wydzielone są specjalne miejsca, obok statystyków gości.
• dla osób nie korzystających z wózka wydzielone są miejsca w sektorze „b” w I rzędzie.
5. Firmy zainteresowane zakupem karnetów dla swoich pracowników w większej ilości proszone są o kontakt z p. Marzeną Nowakowską marzena.nowakowska@ks.cuprum.pl.