Zawodnicy Cuprum Lubin wybrali numery!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Poznaliście już sztab szkoleniowy naszej drużyny, teraz przyszedł czas na zawodników! Prezentujemy wam numery z jakimi w nowym sezonie występować będą siatkarze Cuprum Lubin.

Przed sezonem 2019/20 doszło do kilku roszad w składzie naszej drużyny. Nowy zespół Cuprum Lubin będzie tzw. mieszanką młodości z doświadczeniem, która ma cieszyć lubińskich kibiców skuteczną grą. Do ekipy Miedziowych dołączyło siedmiu zawodników, a wśród nich trzech przyjmujących, dwóch środkowych, rozgrywający i atakujący. Nowymi twarzami w barwach Miedziowych są mistrz Polski, Mateusz Sacharewicz, a także Bartłomiej Lipiński, Kamil Maruszczuk i Damian Domagała. Naszą drużynę reprezentować będzie trzech obcokrajowców – Brazylijczyk, Robinson Dvornen, Portugalczyk Miguel Rodrigues Tavares i dobrze znany z parkietów PlusLigi Maksim Marozau.

Nasi zawodnicy wybrali numery z jakimi występować będą w sezonie. Maciej Gorzkiewicz, Filip Biegun, Przemysław Smoliński i Jędrzej Gruszczyński postanowili pozostawić numery z poprzedniego sezonu. Jakub Ziobrowski numer 23 zamienił na szczęśliwą 9, a Bartłomiej Zawalski od nowego sezonu występował będzie z 6. Swoje numery wybrali również nowi zawodnicy, zobaczcie kto z jakim wystąpi w nowym sezonie!

 

Drużyna Cuprum Lubin w sezonie 2019/20:

1 Lipiński Bartłomiej

2 Maruszczyk Kamil

6 Zawalski Bartłomiej

7 Gorzkiewicz Maciej

9 Ziobrowski Jakub

10 Dvoranen Robinson

11 Biegun Filip

12 Smoliński Przemysław

13 Gruszczyński Jędrzej

15 Tavares Rodrigues Miguel

16 Makoś Bartosz

17 Sacharewicz Mateusz

18 Domagała Damian

20 Marozau Maksim