Sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2022/2023

AKTUALNOŚCI, BILETY, MEDIA

Za równy miesiąc rozegramy pierwszy domowy mecz PlusLigi w nowym sezonie 2022/2023! Z tej okazji chcemy Was serdecznie zaprosić do zakupu karnetów całosezonowych na nasze domowe spotkania. Sprzedaż rusza w środę 7 września o godz. 12:00. 

Po dwóch sezonach naznaczonych pandemią koronawirusa, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wreszcie możemy powrócić do sprzedaży karnetów całosezonowych. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć od pierwszego aż do ostatniego spotkania! Warto zaznaczyć, że dla każdego posiadacza karnetu przygotowaliśmy mały upominek. 

Przy zakupie karnetu będzie wymagane podanie imienia i nazwiska, gdyż będą to wejściówki imienne. Ze sprzedaży wyłączone będą sektory F, G, C i E. 

Oferujemy 4 rodzaje karnetów:  

  • normalne 
  • ulgowe (przysługujące dzieciom i młodzieży po okazaniu legitymacji szkolnej, studentom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom po okazaniu stosownych dokumentów),  
  • rodzinne (w skład biletu rodzinnego wchodzą dwie wejściówki normalne, dzieci natomiast mają wejście za darmo – dot. dzieci i młodzieży uczącej się do 25 r.ż. z aktualną legitymacją) 
  • VIP (sektor VIP, z dostępem do VIP-room’u i miejscem parkingowym w garażu podziemnym hali RCS) 

Uwaga! W pierwszym tygodniu sprzedaży (7-14 września 2022) karnety będzie można nabyć w promocyjnej cenie: 

Normalny – 200 zł 

Ulgowy – 100 zł 

Rodzinny – 400 zł 

VIP – 500 zł 

Sprzedaż promocyjna zakończy się w środę 14 września o godzinie 12:00. Potem karnety będą dostępne w sprzedaży w regularnej cenie: normalny (250 zł), ulgowy (120 zł), rodzinny (500 zł), VIP (600 zł).  

Co ważne, bilety i karnety rodzinne będziemy sprzedawać jedynie w sektorach a/A, b/B oraz d/D, natomiast miejsca dla osób z karnetem VIP będą się znajdować w sektorze VIP – od 1 do 5 rzędu.  

Karnety normalne, ulgowe i VIP będzie można kupić w sprzedaży internetowej na stronie www.rcslubin.pl. Po dokonaniu zakupu (przed pierwszym spotkaniem ligowym) posiadacz karnetu jest zobowiązany do udania się do kasy squash w hali RCS Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie i wymienienia potwierdzenia zakupu na plakietkę-karnet, umożliwiający wejście na mecze.  

Stacjonarnie będzie można kupić każdy typ karnetu (rodzinne do nabycia wyłącznie stacjonarnie) w kasie squash hali RCS. Godziny otwarcia kasy squash: poniedziałek – piątek – 11:00 – 22:00; weekendy i święta – 13:00 – 22:00. 

Zapraszamy do zakupu i kibicowania naszej miedziowej drużynie przez cały sezon!