Szansa na kolejne punkty

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Ostatnie trzy mecze domowe rozgrywaliśmy w poniedziałki… dlatego bardzo się cieszymy, że tym razem możemy zaprosić Was do hali w sobotę! Już 18 lutego zmierzymy się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom w ramach 25. kolejki PlusLigi. Zapraszamy do hali RCS na godzinę 17:30.

W poprzedniej kolejce graliśmy w Bełchatowie. Tamten mecz na długo zostanie nam w pamięci, głównie przez niemożliwie zacięty tie-break grany na przewagi aż 19:17 i zakończony naszym zwycięstwem. Do Lubina wróciliśmy więc z wygraną i dwoma bardzo cennymi punktami do tabeli. W sobotę będziemy mieć szansę powalczyć o kolejne ligowe oczka, bo odwiedzi nas zespół z Radomia.

Cerrad Enea nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Do tej pory wygrał trzy spotkania i na swoim koncie ma 13 punktów, plasując się na 15. miejscu w tabeli. Na początku lutego zespół Pawła Woickiego pokonał jednak w trzech setach Barkom Każany Lwów, co może oznaczać, że woli walki radomianom nie brakuje i zrobią wszystko, by w sobotę zwyciężyć. Musimy mieć się na baczności i uważać szczególnie na Damiana Schulza, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie naszego rywala.

W pierwszej rundzie mierzyliśmy się z Cerradem na wyjeździe, gdzie triumfowaliśmy po trzech setach. Najlepszym zawodnikiem meczu został wtedy wybrany nasz przyjmujący Alexander Berger – zdobywca 15 punktów. Po stronie rywali najskuteczniejszy był Piotr Łukasik z dorobkiem 14 oczek.

Gorąco zapraszamy do hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie na starcie z Cerradem Eneą Czarnymi Radom! Liczymy na Wasz gorący doping z trybun, bo tylko z Wami jesteśmy w stanie wygrywać. Bilety do kupienia na stronie internetowej RCS Lubin oraz stacjonarnie w kasie hali. Mecz odbędzie się w sobotę 18 lutego o godzinie 17:30. Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

25. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom

18.02 (sobota), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie