Zapraszamy na mecz z Treflem Gdańsk!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Spotkanie z Treflem Gdańsk pierwotnie mieliśmy grać w grudniu, jednak zostało ono przełożone na początek marca. Zapraszamy więc gorąco na starcie z gdańskimi Lwami w ramach 18. kolejki rozgrywek PlusLigi! Mecz odbędzie się w środę 8 marca o godz. 17:30. Spędźmy miło Dzień Kobiet w hali RCS!

Sprzedaż biletów wystartowała dziś rano. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!