Zmiany kadrowe w Cuprum

AKTUALNOŚCI

Sezon 2017/2018 PlusLigi w Lubinie przechodzi do historii. Po podsumowaniach wyników sportowych, jakie osiągnęła drużyna Cuprum Lubin, przyszła pora na pierwsze informacje kadrowe i tym razem – pożegnania.

Informujemy zatem, że wygasły kontrakty następujących zawodników i członków sztabu: Łukasz Kaczmarek, Keith Pupart, Adam Michalski, Milos Terzić, Robert Taht, Dawid Gunia, Michal Masny, Piotr Hain i Marcin Krys oraz Patric Duflos, Tomasz Wasilkowski, Łukasz Łojas i Mateusz Musiał.

Wszystkim serdecznie dziękujemy  za reprezentowanie barw naszego klubu, za profesjonalizm i zaangażowanie zarówno na boisku, jak i poza nim. Każdemu z tego  grona życzymy zdrowia, wielu sukcesów sportowych oraz powodzenia w dalszej karierze siatkarskiej.  

O tym kto poprowadzi Miedziowych do zwycięstwa w nadchodzącym sezonie oraz o składzie drużyny poinformujemy Kibiców i sympatyków naszego klubu w kolejnych komunikatach.