Okres sparingowy zakończymy z przytupem!

AKTUALNOŚCI, MECZE, MEDIA

Okres przygotowawczy powoli zmierza ku końcowi, a to znak, że już niebawem rozpoczniemy nowy sezon zmagań PlusLigi! Na ostatniej prostej przed ligą zmierzymy się na własnym terenie z niecodziennym przeciwnikiem, uczestnikiem Ligi Mistrzów – belgijskim Knack Roeselare. Zapraszamy na mecz! 

W tym tygodniu czekają nas ostatnie wyjazdowe mecze kontrolne. Jutro zmierzymy się z Jastrzębskim Węglem, a dzień później z GKS-em Katowice. Nim jednak przystąpimy do rozgrywek PlusLigi, czeka nas jeszcze jeden sprawdzian – co ważne – na własnym terenie. 

W piątek 23 września do Lubina zawita belgijska drużyna Knack Roeselare, której siatkarskim kibicom przedstawiać nie trzeba. Zespół ten ostatnie dwa sezony kończył mistrzostwem Belgii (łącznie ma na swoim koncie 13 złotych medali, 4 srebrne i 1 brązowy w ligowych rozgrywkach), a dodatkowo występuje w Lidze Mistrzów. Liczymy na ciekawe spotkanie! 

Bardzo się cieszymy, że możemy Was zaprosić na to wydarzenie! Spotkajmy się w hali RCS w Lubinie tuż przed startem PlusLigi i kibicujmy naszym razem! Początek meczu o godz. 17:00 w piątek, 23 września. Wstęp wolny, do zobaczenia! 

Mecz towarzyski 

Cuprum Lubin – Knack Roeselare  

23 września (piątek), godz. 17:00, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B, Lubin, WSTĘP WOLNY