Paweł Pietraszko żegna się z klubem.

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Po obecnym sezonie z naszym klubem żegna się Paweł Pietraszko, który w Lubinie spędził aż cztery sezony.  Dziękujemy za godne reprezentowanie miedziowych barw. Życzymy powodzenia w dalszej drodze! 

Pietraszko dołączył do naszego zespołu w 2020 roku po kontuzji i od powrotu na boisko pokazał determinację i wolę walki. Wracając do formy stawał się jednym z kluczowych zawodników naszej drużyny. W ciągu czterech sezonów rozegrał 89 meczów, podczas których zdobył 673 punkty, z czego 152 blokiem. Najwięcej oczek (17 pkt) zdobył w meczu z Exact Systems Hemarpol Częstochowa w końcowej części fazy zasadniczej sezonu 2023/2024.

Paweł bardzo dziękujemy za waleczność na boisku, zaangażowanie i każdy zdobyty punkt! Do zobaczenia na siatkarskich boiskach.