Rekrutacja do 4 klasy NSP SMS w Lubinie

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM, SZKOŁY

Sport w życiu dziecka jest ogromnie ważny. Rozwija fizycznie, uczy odpowiedzialności i współpracy. Mając to na uwadze, wychodzimy z kolejną sportową inicjatywą dla najmłodszych! W Niepublicznej Szkole Podstawowej SMS w Lubinie otwiera się 4 klasa siatkarska pod patronatem naszego klubu. Zapraszamy wszystkich chętnych! 

Rekrutacja trwa od minionego poniedziałku tj. 28 lutego. Jak złożyć dokumenty? Jako Szkoła niepubliczna, NSP SMS nie jest ujęta w miejskim naborze elektronicznym, dlatego instytucja prosi o składanie wniosków w formie papierowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy: nsp@zaglebie.lubin.pl. Wnioski o przyjęcie dostępne są na stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja” lub w sekretariacie szkoły przy ul. Sybiraków 11 (gab. 211 i 213).

Wymagane dokumenty:

– wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

– karta wywiadu środowiskowego

– karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy 0 + karta zdrowia ucznia

Każdy kandydat dodatkowo będzie zobowiązany do pozytywnego przejścia testów sprawnościowych pod okiem trenerów. Zajęcia z siatkówki będzie prowadził trener naszych drużyn młodzieżowych – Daniel Dłużniakiewicz. Termin testów podczas rekrutacji do 4 klasy siatkarskiej zaplanowano na 8 kwietnia 2022 roku od godziny 18:00 w sali gimnastycznej SP nr 7 w Lubinie. Istnieje możliwość umówienia indywidualnego terminu testu.

Etapy rekrutacji, dokumenty do pobrania oraz wszelkie potrzebne informacje zostały szczegółowo omówione TUTAJ. Zapraszamy do rekrutacji! Na zakończenie warto wspomnieć, że uczniowie 4 klasy siatkarskiej będą miały aż 16 godzin lekcyjnych zajęć sportowych w tygodniu.