Ślepsk Malow Suwałki – kolejny gość w lubińskim RCS-ie

AKTUALNOŚCI, MECZE

Po niemal dwutygodniowej przerwie, spowodowanej przełożeniem na inny termin niedzielnego meczu z GKS-em Katowice, wracamy na boisko! W niedzielę Miedziowi podejmą drużynę z drugiego końca Polski – Ślepsk Malow Suwałki. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Nasza drużyna jest spragniona gry. Ostatnie spotkanie rozegrali oni we wtorek 29 września na własnym boisku przeciwko Indykpolowi AZS Olsztyn. Przez odwołanie meczu poprzedniej kolejki z GKS-em Katowice mieli niemal dwa tygodnie na sumienne przygotowanie się do kolejnego starcia. – Nastawienie przed niedzielnym spotkaniem jest jak zawsze bojowe – zapewnia nasz drugi trener Paweł RusekCzeka nas ciężki bój, bo rywal ma solidny zespół, ale wszystko w naszych rękach. Nie raz już pokazaliśmy, że potrafimy grać na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję, że tym razem również to udowodnimy, jednak z taką różnicą, że jakość gry będziemy trzymać przez całe spotkanie – mówi szkoleniowiec.

Dla suwałczan będzie to pierwszy mecz, który rozegrają po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej wykryciem w ich drużynie zakażenia koronawirusem i przymusową izolacją. – Ta sytuacja może zadziałać w dwie strony: na plus dla nas lub na plus dla nich. Trudno w tym momencie wróżyć z fusów. Jedno jest pewne – rywale przyjadą przygotowani i będą chcieli z nami wygrać – podsumowuje Rusek.

Ekipa z Suwałk na ten moment rozegrała dopiero dwa mecze i zanotowała po jednym zwycięstwie i porażce. Na swoim koncie w tabeli ma trzy punkty. Najlepiej punktującymi zawodnikami w ich drużynie są Tomas Rousseaux oraz Bartłomiej Bołądź. Miedziowi kibice będą mogli w barwach gości zobaczyć również Mateusza Sacharewicza, który miniony sezon spędził w barwach naszego klubu.

W związku z wprowadzeniem strefy żółtej w całej Polsce, bardzo prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych, takich jak prawidłowe noszenie maseczki zakrywającej nos i usta (maseczki muszą być założone przez cały czas), częsta dezynfekcja rąk oraz zachowywanie bezpiecznej odległości. Do hali może wejść jedynie 25% widowni. Dolne sektory, tak jak dotychczas, będą wyłączone ze sprzedaży. Przypominamy również, że bilety na mecze można kupić wyłącznie przez internet, do zakupu zapraszamy TUTAJ. Wszystkie kasy hali będą zamknięte.

To nasza wspólna sprawa, bądźmy odpowiedzialni!

Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki

11 października (niedziela), godz. 17:30, RCS Lubin